ZW3D 2012

ZW3D 2015

  • Zoptymalizowana praca, dzięki wstążkowemu interfejsowi
  • Wbudowany translator pików STEP
  • Całkowicie nowy moduł projektowania form
  • Wielowątkowy CAM – 30% szybsza praca
ZW3D EDU

ZW3D 2015 EDU

ZW3D 2015 EDU już dostępne całkowicie ZA DARMO.
CAD

CAD

Modelowanie hybrydowe – Pracuj swobodnie z bryłami, powierzchniami oraz zaimportowanymi geometriami.
CAM

CAM

Stwórz szybkie i wydajne taktyki obróbki z natywnych i zaimportowanych geometrii.
Modelowanie form

Modelowanie form

Skorzystaj z biblioteki wiedzy i elementów standardowych. W jednym kroku stwórz rdzeń i matrycę.
CAD

ZW3D 2015

  • Zaprojektuj model
  • Zaimportuj grafikę
  • Stwórz własną płaskorzeźbę
  • Zaprogramuj obróbkę dla swojej maszyny CNC
Value-Added Reseller

Authorized Silver Reseller

Z przyjemnością informujemy, że firma Datacomp z ramienia producenta oprogramowania ZW3D firmy ZWSoft otrzymała zaszczytny tytuł autoryzowanego jedynego w Polsce Silver Reseller'a.

Dziękujemy za uczestnictwo

        Dnia 20 Listopada 2012 r. odbyła się kolejna już konferencja z cyklu „Spotkanie z ZW3D
i Plan-de-CAM-pagne”
. Tym razem gościliśmy w Bydgoszczy w siedzibie firmy Slican, zajmującej się produkcją, sprzedażą oraz wdrożeniami systemów komunikacyjnych.

Spotkanie miało na celu przybliżenie uczestnikom funkcjonalności oraz możliwości jakie niosą ze sobą nowoczesne techniki komputerowego wspomagania procesów projektowania, prototypowania i wytwarzania.

Powyższe zagadnienia omówiliśmy na przykładzie oprogramowania ZW3D oraz Plan-de-CAMpagne.

Oprogramowanie ZW3D jest zintegrowanym środowiskiem CAD/CAM, pozwalającym na pracę z projektem od momentu pojawienia się pomysłu, aż po wdrożenie go do  produkcji. Daje możliwość wymiany danych, pozwalającą na sprawne użycie i udostępnianie projektów z zewnątrz. Wyposażony został chociażby w narzędzia do projektowania form i matryc, bibliotekę części PartSolution™ oraz inteligentną i adaptacyjną obróbkę CNC od 2 do 5 osi. Więcej szczegółów dotyczących programu znajduję się pod adresem www.zw3dcad.pl.

Plan-de-CAMpagne to nowoczesny system ERP do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem z ukierunkowaniem na zarządzanie i planowanie produkcji.

Nasz system to wszechstronne narzędzie, niezbędne do efektywnego działania każdej firmy produkcyjnej. Więcej szczegółów dotyczących programu pod adresem www.pdcam.pl.

Przedstawiliśmy również świetne narzędzie do prototypowania, jakim bez wątpienia jest drukarka 3D. Zaprezentowana drukarka Rapman 3.2 pracująca w technologii FDM jest przykładem narzędzia o bardzo prostej konstrukcji, w którym wszystkie rozwiązania mechaniczne są widoczne gołym okiem, przez co w genialny sposób ukazuje idee wydruku 3D.

Technologia FDM polega na warstwowym nakładaniu przez dwu dyszową głowicę, rozpuszczonego materiału modelowego i podporowego. Urządzenie sterowane numerycznie na przemian nanosi na stół modelowy materiał bazowy (np. ABS) i podporowy, według kolejnych poziomych przekrojów utworzonych na podstawie modelu 3D w programie obsługującym drukarkę. Powstały model wiernie odwzorowuje wirtualny projekt i praktycznie od razu gotowy jest do użycia.

Więcej szczegółów dotyczących technik wydruku oraz samych drukarek 3D znajdą Państwo na stronie www.drukowanie3d.com.pl.

       Serdecznie dziękujemy uczestnikom spotkania za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że miło spędziliście Państwo czas oraz, że zainteresowały Państwa poruszane przez nas zagadnienia.

       Pragniemy również serdecznie podziękować firmie Slican za użyczenie salki konferencyjnej na potrzeby naszego spotkania.

       Chcielibyśmy, aby kolejne spotkania odbywały się w jeszcze większym gronie uczestników zainteresowanych nowymi technologiami, możliwościami oraz innowacyjnymi produktami z oferty firmy Datacomp.