ZW3D 2012

ZW3D 2015

  • Zoptymalizowana praca, dzięki wstążkowemu interfejsowi
  • Wbudowany translator pików STEP
  • Całkowicie nowy moduł projektowania form
  • Wielowątkowy CAM – 30% szybsza praca
ZW3D EDU

ZW3D 2015 EDU

ZW3D 2015 EDU już dostępne całkowicie ZA DARMO.
CAD

CAD

Modelowanie hybrydowe – Pracuj swobodnie z bryłami, powierzchniami oraz zaimportowanymi geometriami.
CAM

CAM

Stwórz szybkie i wydajne taktyki obróbki z natywnych i zaimportowanych geometrii.
Modelowanie form

Modelowanie form

Skorzystaj z biblioteki wiedzy i elementów standardowych. W jednym kroku stwórz rdzeń i matrycę.
CAD

ZW3D 2015

  • Zaprojektuj model
  • Zaimportuj grafikę
  • Stwórz własną płaskorzeźbę
  • Zaprogramuj obróbkę dla swojej maszyny CNC
Value-Added Reseller

Authorized Silver Reseller

Z przyjemnością informujemy, że firma Datacomp z ramienia producenta oprogramowania ZW3D firmy ZWSoft otrzymała zaszczytny tytuł autoryzowanego jedynego w Polsce Silver Reseller'a.

Formy wtryskowe w praktyce – cz. 1

Obecnie  odczuwalne jest spore zapotrzebowanie na oprogramowanie inżynierskie, które pozwoliłoby na przejście od pomysłu do jego realizacji. System CAD chociaż niezbędny w tym przypadku okazuje się niewystarczający, gdyż umożliwia jedynie zaprojektowanie produktu. Aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w oprogramowaniu inżynierskim potrzebujemy zintegrowanego systemu  CAD/CAM, który umożliwi nie tylko modelowanie, ale również wdrożenie produktu. W XXI wieku trudno wyobrazić sobie pracę inżyniera bez wspomagania komputerowego. Przykładem może być projektowanie form wtryskowych. Takie możliwości daje nam ZW3D.

Czytaj więcej ...

Formy wtryskowe w praktyce – cz. 2

W pierwszej części artykułu mieli Państwo okazję zapoznać się ze środowiskiem projektowania w ZW3D, jego możliwościami zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.
W drugiej części naszego cyklu postaram się przedstawić podstawowe informacje i problemy jakim na co dzień musi stawić czoło konstruktor zajmujący się projektowaniem form wtryskowych.

Czytaj więcej ...

Formy wtryskowe w praktyce – cz. 3

We wcześniejszych częściach artykułu mieli Państwo okazję zapoznać się z możliwościami projektowania jakie daje środowisko ZW3D, od strony teoretycznej  i praktycznej. Jak również poznali Państwo problemy i zagadnienia związane z konstruowaniem form wtryskowych. W trzeciej, ostatniej części naszego cyklu postaram się przedstawić proces projektowania  formy wtryskowej dla wcześniej wykonanego modelu stojaka na długopisy. Skorzystam ze specjalnie do tego celu stworzonego modułu, w jaki zostało wyposażone ZW3D.

Czytaj więcej ...