ZW3D 2012

ZW3D 2015

  • Zoptymalizowana praca, dzięki wstążkowemu interfejsowi
  • Wbudowany translator pików STEP
  • Całkowicie nowy moduł projektowania form
  • Wielowątkowy CAM – 30% szybsza praca
ZW3D EDU

ZW3D 2015 EDU

ZW3D 2015 EDU już dostępne całkowicie ZA DARMO.
CAD

CAD

Modelowanie hybrydowe – Pracuj swobodnie z bryłami, powierzchniami oraz zaimportowanymi geometriami.
CAM

CAM

Stwórz szybkie i wydajne taktyki obróbki z natywnych i zaimportowanych geometrii.
Modelowanie form

Modelowanie form

Skorzystaj z biblioteki wiedzy i elementów standardowych. W jednym kroku stwórz rdzeń i matrycę.
CAD

ZW3D 2015

  • Zaprojektuj model
  • Zaimportuj grafikę
  • Stwórz własną płaskorzeźbę
  • Zaprogramuj obróbkę dla swojej maszyny CNC
Value-Added Reseller

Authorized Silver Reseller

Z przyjemnością informujemy, że firma Datacomp z ramienia producenta oprogramowania ZW3D firmy ZWSoft otrzymała zaszczytny tytuł autoryzowanego jedynego w Polsce Silver Reseller'a.

Modelowanie 3D

Modelowanie Hybrydowe

Stworzony na autorskim jądrze Overdrive™, ZW3D umożliwia inżynierom pracę jednocześnie ze szkicami 3D, bryłami i powierzchniami klasy A. Parametryzacja modelu pozwala na uchwycenie idei projektu i daje możliwość szybkiej jego edycji. Zestaw narzędzi do zarządzania projektami umożliwia projektantom pełną współpracę.

Bezpośrednia i szybka edycja

ZW3D dzięki technologii Smoothflow™ pozwala na modyfikację i bezpośrednią edycję projektów importowanych i natywnych. Interaktywne i ergonomiczne menu kontekstowe zwiększa wydajność, dzięki połączeniu modelowania koncepcyjnego z modelowaniem parametrycznym. Projektant może skupić się na projekcie, a nie na sposobie jego tworzenia.

Rysunek 2D – Dokumentacja Techniczna

ZW3D automatycznie tworzy rysunki 2D bezpośrednio z modelu 3D, niezależnie od jego wielkości – od pojedynczych części do wielkich złożeń. Szybkie wymiarowanie i tworzenie tabeli części (BOM), automatycznie generowane widoki szczegółowe i przekroje pozwalają na przyspieszenie pracy. Dzięki narzędziu TransMagic™ możemy łatwo udostępniać dane dla innych systemów CAD.

Złożenia

Technologia Lightweight ZW3D Burst™ umożliwia pracę z bardzo skomplikowanymi złożeniami, płynnie i z dużą prędkością, bez obciążania zasobów komputera. Struktura drzewka historii montażu (składania, nadawania relacji) – pozwala na łatwą identyfikację poszczególnych części. Dzięki Bibliotece PartSolution™ standardowe części od wiodących dostawców są natychmiast dostępne dla projektanta.

Inżynieria odwrotna

Importowanie chmury punktów zebranych w czasie pomiarów lub skanowania realnych części, pozwala szybko stworzyć model 3D. Praca z tak uzyskanymi danymi daje możliwość tworzenia gotowych części, przygotowania obróbki CNC, tworzenia nowych powierzchni lub naprawę powstałych nieciągłości w chmurze.

Reverse enginering -Chmura punktów

Naprawa geometrii

Użytkownicy mogą samodzielnie naprawiać luki w importowanej geometrii modelu. Dostępne narzędzia pozwalają na zszywanie powierzchni, wypełnianie otworów nową powierzchnią, analizę topologii i określenie tolerancji, a wszystko po to, aby szybko uzyskać doskonały model.