ZW3D 2012

ZW3D 2015

  • Zoptymalizowana praca, dzięki wstążkowemu interfejsowi
  • Wbudowany translator pików STEP
  • Całkowicie nowy moduł projektowania form
  • Wielowątkowy CAM – 30% szybsza praca
ZW3D EDU

ZW3D 2015 EDU

ZW3D 2015 EDU już dostępne całkowicie ZA DARMO.
CAD

CAD

Modelowanie hybrydowe – Pracuj swobodnie z bryłami, powierzchniami oraz zaimportowanymi geometriami.
CAM

CAM

Stwórz szybkie i wydajne taktyki obróbki z natywnych i zaimportowanych geometrii.
Modelowanie form

Modelowanie form

Skorzystaj z biblioteki wiedzy i elementów standardowych. W jednym kroku stwórz rdzeń i matrycę.
CAD

ZW3D 2015

  • Zaprojektuj model
  • Zaimportuj grafikę
  • Stwórz własną płaskorzeźbę
  • Zaprogramuj obróbkę dla swojej maszyny CNC
Value-Added Reseller

Authorized Silver Reseller

Z przyjemnością informujemy, że firma Datacomp z ramienia producenta oprogramowania ZW3D firmy ZWSoft otrzymała zaszczytny tytuł autoryzowanego jedynego w Polsce Silver Reseller'a.

Obróbka CNC

Automatyczny CAM

ZW3D oferuje zaawansowane funkcje CAM w jednym zintegrowanym środowisku, zdolnym do generowania ścieżek narzędzia dla maszyn CNC od 2 do 5 płynnych osi. Automatyczna analiza  modelu w ZW3D, dzięki wbudowanemu modułowi optymalizacji strategii, umożliwia identyfikację kieszeni, otworów, topologii, adaptacyjnie dostosowuje najbardziej odpowiednie narzędzia i taktyki.

Automatyczne taktyki obróbki

Obróbki adaptacyjne

Taktyki obróbek zgrubnych i wykańczających analizują naddatki i resztki materiału, minimalizując „cięcie powietrza”. W tym czasie adaptacyjny system regulacji prędkości posuwu modyfikuje parametry skrawania, zależnie od użytego narzędzia, zwiększając jego żywotność i poprawiając jakość gotowego detalu. Obróbki HMS (High Speed Milling) pozwalają na pracę z twardymi materiałami, zapewniając wygładzone ścieżki oraz jednorodne i gładkie powierzchnie obrabianego elementu.

Obróbka 5-osiowa

W systemie ZW3D opcjonalnie są dostępne strategie obróbek dla 5 osi takie jak: Planecut – narzędzie zawsze prostopadłe do powierzchni; Swafrcut – narzędzie zawsze z boku do obrabianej powierzchni. Strategie te pozwalają na generowanie szerokiej gamy operacji.

Obróbka 5 osiowa w ZW3D

Wydajna obróbka CNC

Obróbka w ZW3D skraca zwykle czas programowania o ok 50%, a czas maszynowy o 30%, dając użytkownikom automatyczny system, z możliwością elastycznej modyfikacji przy obróbkach bardziej skomplikowanych elementów.

Analiza obróbki CNC

Zintegrowana obróbka CNC – korzyści i zalety

Automatyczny CAM w ZW3D znacznie upraszcza programowanie maszyn CNC, dzięki temu skuteczne strategii obróbki dostępne są teraz dla każdego.

– Adaptacyjna kontrola warunków obróbki poprawia jakość wykończenia powierzchni, przyspiesza obróbkę i zwiększa żywotność narzędzia.

– Funkcja automatycznego rozpoznawania geometrii  oraz weryfikacji ścieżek zapobiega powstaniu błędów pochodzących od czynnika ludzkiego

– HMS pozwala na łatwą obróbkę twardych materiałów. W przypadku produkcji np. form wtryskowych umożliwia również obróbkę więcej niż jednej części w ramach pojedynczej operacji

– Opcjonalnie dostępna jest obróbka 5-osiowa, która umożliwia obróbkę bardzo skomplikowanych geometrii, co z kolei pozwala na bycie konkurencyjnym na rynku

– ZW3D daje inżynierom potężne narzędzie produkcyjne w jednym przejrzystym środowisku